c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Polityka prywatności

Polityka prywatności

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SZKOŁA PŁYWANIA WODNIK MIŁOSZ BOGUSZEWSKI ROBERT KIEŁBASA SPÓŁKA JAWNA
ul. Królowej Jadwigi 6/10, 20-282 Lublin NIP 946-259-5423, zwany dalej Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach i firmie umożliwiającej korzystanie z aplikacji w zakresie rozsyłania newsletterów (w przypadku zapisania się do usługi newsletter).

3. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku Dz.U. UE L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 roku, stosuje się od 25 maja 2018 r.

4. Podanie danych jest niezbędne do zawarcia umowy, w przypadku niepodania danych niemożliwe jest zawarcie umowy.

5. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane:

  • przez cały czas posiadania aktywnego konta do czasu dezaktywowania Przez Panią/Pana konta oraz przez czas nakazujący Administratorowi przechowywanie danych podatkowych (prawnie uzasadniony interes Administratora)
  • w przypadku zakupów bez rejestracji przez okres nakazujący Administratorowi przechowywanie danych podatkowych oraz przez czas wykonania obowiązku wystawienia faktury (prawnie uzasadniony interes Administratora)
  • przez okres obowiązywania umowy lub do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec takiego przetwarzania, w zależności od tego, które z tych zdarzeń wystąpi wcześniej (w przypadku zapisania się do usługi newsletter).
  • w celu obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz poprzez formularz kontaktowy.

7. Posiada Pani/Pan prawo do:

  • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
  • przenoszenia danych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.